Vizyonumuz Ülkemizin, çevre ve iş güvenliği alanlarında ulusal ve uluslararası rekabet gücünü artıracak çalışmalarda öncü olmaktır.

Misyonumuz Ülke sanayisinin ulusal ve uluslararası rekabet gücünü artırmasına yönelik değişen ve gelişen mevzuatlar doğrultusunda, ülkemizin gelişimi açısından faydası olan çevre, iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin yürütülmesidir.

Kariyer Mühendislik 2011 yılında gelişen çevre ve iş güvenliği mevzuatlarının Türkiye’de uygulanmasını hedef alarak kurulmuştur.

Şirket çalışanlarının ve kurucusunun yıllar içerisinde elde etmiş olduğu iş hayatı deneyimini , Kariyer Mühendislik müşterileriyle daha üst seviyelere taşıyacaktır.

Amacımız firmamız tarafından sunulan hizmetlerle müşterilerimize, kaliteli ve en iyi hizmeti sunabilmek, mutlu ve memnun müşteri kitlesini yakalamaktır.

Belirlediğimiz amaç doğrultusunda , oluşturduğu danışman ve eğitmen kadrosu ile sağladığı hizmetlerinin en üst seviyede müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde sunulması ana ilke olarak belirlenmiştir.

Firmalara, istenilen İSO sistemlerinin kurulumu ve entegre sistem oluşturulması konusunda, çevre ve iş güvenliği mevzuatları konularında hizmet verilmektedir.  

14 Eylül 2012 Tarihli ve 28411 Sayılı Resmî Gazete Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkındaki Yönetmelik 'te değişiklikleri beraberinde getirmiştir. İncelemek için tıklayın.

Eğitimler hakkında bilgi almak için info@kariyermuhendislik.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.